Bemutatóanyagok iskolánkról
Bemutató órák

Idén sajnos a járványhelyzet miatt nem volt mód arra, hogy munkánk megismerésére a szülők személyesen felkereshessék intézményünket. Ennek pótlására videofilmeket készítettünk, amelyek segítségével egyrészt betekinthetnek az egyes tantárgyak oktatásába. Matematikából és magyarból  végigkövethetik, hogyan fejlődik a gyerekek tudása az első osztálytól negyedik osztályig, milyen módszereket használnak nevelőink ezek elérésére. Testnevelés és sport összeállításunkban egy-egy órába, illetve a sporttagozatos osztályok edzésébe leshetnek be. Az Egyéb tantárgyak összeállításunkban pedig környezetismeret, rajz, technika, ének óra és napközis foglalkozások alatti tevékenységeinkre kaphatnak bepillantást.

Magyar nyelv és irodalom

Testnevelés és sport

Ének, Környezetismeret, Technika, Rajz és vizuális kultúra, Napközi

Kisfilmsorozat iskolánkról

Iskolánk megismerésére egy pár részből álló kisfilmsorozat szolgál. Az egyes videókat folyamatosan készítjük és tesszük elérhetővé honlapunkon. Segítségével betekintést nyerhetnek tárgyi és személyi ellátottságunkra, jelenlegi fejlesztéseinkre. Megismerhetik  hagyományainkat, ünnepeinket, versenyeinket, szabadidős foglalkozásainkat. Milyen módon készítjük fel tanulóinkat az iskoláskor utáni évekre.

Első rész

Második rész