Bemutatóanyagok iskolánkról
Bemutató órák

Videofilmeket készítettünk, amelyek segítségével egyrészt betekinthetnek az egyes tantárgyak oktatásába. Matematikából és magyarból  végigkövethetik, hogyan fejlődik a gyerekek tudása az első osztálytól negyedik osztályig, milyen módszereket használnak nevelőink ezek elérésére. Testnevelés és sport összeállításunkban egy-egy órába, illetve a sporttagozatos osztályok edzésébe leshetnek be. Az Egyéb tantárgyak összeállításunkban pedig környezetismeret, rajz, technika, ének óra és napközis foglalkozások alatti tevékenységeinkre kaphatnak bepillantást. Lehetőségük van a felső tagozatos nevelők munkájának megismerésére is.

Magyar nyelv és irodalom

Testnevelés és sport

Ének, Környezetismeret, Technika, Rajz és vizuális kultúra, Napközi

Magyar irodalom 5. osztály

Magyar nyelvtan 5. osztály

Kémia 7. osztály

Biológia 8. osztály

Dokumentumfilm iskolánkról

Iskolánk megismerésére egy filmet készítettünk. Megtekintésével rálátást nyerhetnek tárgyi és személyi ellátottságunkra, fejlesztéseinkre. Megismerhetik, hogy a tantárgyi foglalkozásokon túlmutatóan milyen egyéb lehetőségekkel lehet élni a sport, a zenei, illetve a képzőművészeti képzés területén. Milyen iskolai hagyományaink vannak, milyen szabadidős lehetőségeket tudunk nyújtani, milyenek az iskolai élet mindennapjai. Milyen módon készítjük fel tanulóinkat az iskoláskor utáni évekre.

Iskolafilm