Ballagás 2021. 8. b osztály

Képek a rendezvényről

„Útjaink százfelé válnak…”

„Útjaink százfelé válnak,

De szívünk egy célért dobog.

Nekivágunk a küzdelmes mának,

És épít karunk egy szebb holnapot…”

Június 12-én ünnepélyes és megható nap köszöntött ránk, amikor a 8. osztályos diákok általános iskolai éveik végéhez érkeztek. Nyolc évvel ezelőtt, amikor először léptek be az iskola kapuján, még nagyon távolinak tűnt ez az esemény. Júniusban azonban elérkezett az idő: 50 diák búcsúzott el az iskolájától. Mikor végigballagtak a feldíszített folyosókon, és látták tanáraik megható tekintetét, megértették, hogy ez már végleges és valódi elválást jelent az osztálytársaiktól és tanáraiktól. Ezzel a nappal az életük egy igen maghatározó korszaka lezárult, és elkezdődött egy ismeretlen, ám izgalmakkal teli új jövő. A hetedikesek búcsúzója után az osztályfőnökök egy-egy személyes üzenettel emlékeztek meg a közösen eltöltött évekre. Végzős diákjainknak középiskolai tanulmányaikhoz, ezúton kívánunk nagyon sok sikert és kitartást! Reméljük, nagyon sok szép emléket fognak megőrizni az iskolánkról.

„Egyszer mindent elér az ember. Azt is, mi most még messze cél. Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el, S győzelmed lesz a hősi babér.”

Madarász Csilla

Képek a rendezvényről