Takarítási nap (2009)

Két okból is rendhagyó volt március utolsó szombatja. Egyrészt tanulóinknak ez a nap szüleikéhez hasonlóan munkanap volt, másrészt iskolánk vezetése erre a napra tűzte ki épületeink környékének rendberakását.

Az első három óra megtartása után az alsós és felsős tanulók nevelőikkel együtt lelkesen fogtak neki a takarításnak, ami részét képezte a Rákóczi-napokra való előkészületeknek. Az egyes osztályok a számukra előre kijelölt területen dolgoztak. A kellemes tavaszi időben szorgoskodó kezek által gyorsan megteltek a szemeteszsákok.

Tanulóink hozzáállását dicséri, hogy elvégezve a rájuk kirótt feladatot, segítőkészen kapcsolódtak be azon részek rendberakásába, amelyek még nem készültek el.

Körülbelül két és fél óra elteltével lettünk készen. A jól végzett munka örömével indultunk haza eltölteni a lerövidített hétvégét.

Képek az iskola környékének rendbetételéről