A Vam Design centerben (2009)

Rendkívüli történelemóra

A Cimbora Alapítvány szervezésében ismét lehetőségünk nyílt egy kellemes és felejthetetlen napot eltöltenünk Budapesten a Vam Design Centerben.

Iskolánk tanulói nem először vettek részt ingyenes játszóházi, foglalkozáson. Március 28-án ismét egy osztály lehetett részese ennek a nagyszerű programnak. A játszva tanulás egész tárháza nyílt meg a gyermekek előtt. A reneszánsz korba nyertek betekintést játékokon, kézműves foglalkozásokon keresztül. Készítettek koronát, pajzsot, kipróbálhatták ügyességüket, részesei lehettek egy mesének óriás bábok segítségével fejleszthették memóriájukat, megfigyelőképességüket. Ingyen megtekinthették a Leonardó da Vinci kiállítást, ahol a meglepetés vendég, Caramell volt a tárlatvezető. Természetesen a program koncerttel zárult.

Az 1.b osztály tanulói bizonyára sokáig emlékezni fognak erre a szép napra.

Köszönjük a cimbora Alapítványnak és Gabi néninek, hogy ismét egy nagyszerű rendezvényen vehettünk részt.

Képek a foglalkozásról