Elkészült az iskola udvara

Szülők, tanárok és az iskola takarító személyzete kérésére nemrégiben terv született a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola alsós épülete udvarának megújítására. A tervek szerint az udvar az eddigi sáros, rendezetlen föld és fűcsomós talaja helyett most tiszta és új aszfaltburkolatot kapott a PUHI Tárnok Út- és Hídépítő Kft. támogatásával és kivitelezésében. A munkálatok közel 1 millió forintba kerültek, melyet Tárnok Nagyközség Önkormányzata finanszírozott.

Egyszer volt hol nem volt…

Már csak volt, hogy a gyerekek dagonyázhattak a kisiskola udvarán. A PUHI Tárnok Út- és Hídépítő Kft. dolgozói augusztus 3-án földmunkák, betonozás és aszfaltozás után egy ragyogó kis pályát adtak át nekünk. A játékok közötti részt is megfelelően vízmentesítették, így a szülőknek az idén nem kell az iskolai sártól rettegniük. Köszönet Czifka János úrnak és a cégnek, akik a legoptimálisabb időpontot megtalálva újjá varázsolták a kicsik udvarát.

Iskola dolgozói

Képek a munkáról