A Tárnoki Iskola Alapítvány által létrehozott díjairól

A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Alapítványa a 2010/2011-es tanévben kétféle díjat hozott létre a tanulói és a pedagógusi munka elismeréseként. Ezeket az elismeréseket minden tanév végén az évzáró ünnepélyen egy diák és két pedagógus veheti át.

Közösségért díj:

A tanulók közül az a növendék nyerheti el ezt a kitüntetést, aki kimagasló közösségi munkát végez, jó példával jár elől és öregbíti intézményünk hírnevét. Azt, hogy ki legyen a díjazott, a nevelőtestület szavazata dönti el.

A 2010/2011-es tanévben Közösségért díjban részesült Berki Anikó 8. b osztályos tanuló.

Év Pedagógusa díj:

Ez az elismerés mind az alsó, mind pedig a felső tagozaton kiosztásra kerül. Az alsó tagozaton a nevelőtestület szavazatai alapján dől el, ki az év tanítója. A felső tagozaton a nevelőtestület szavazatai, illetve iskolánk felsős diákjainak  jelölése alapján születik meg a döntés, ki nyerje el ezt a megtisztelő címet.

Az Év Pedagógusa alsó tagozaton a 2010/2011-es tanévben Muskovicsné Lepsényi Katalin tanítónő, felső tagozatos díjazottja Pintér Lászlóné tanárnő lett.

Gratulálunk nekik!

Markó Ágota