Elsők lettünk!

Hurrá! Elsők lettünk a tisztasági versenyben! –örvendeztek és tapsoltak az 1. c osztály tanulói. Most már arra is kötelez bennünket ez a szép oklevél, hogy megtartsuk a tisztaságot, a rendet az osztályunkban és az iskolában is- szólt az egyik gyermek. Még nagyobb volt az éljenzés, amikor az 1. b osztály átadta az „aranysöprűt”, az iskolai tisztasági verseny jelképét. El is helyeztük az osztály központi helyén, büszkék vagyunk nagyon.

A magatartás versenyben pedig III. helyezést kaptuk, ennek is örültünk, de tudjuk, hogy van még javítani való ezen a téren. Igyekezni fogunk, hogy kevesebbet beszélgessünk az órákon és lassabban közlekedjünk, jobban figyeljünk egymásra.

Legközelebb biztosan elsők leszünk, és büszkén mutatjuk majd mindenkinek az oklevelet.

1. c osztály tanulói