A környezet is nevel

Az új tanév sikeres indításához minden alsós tanító hozzájárult a maga tehetségével, munkájával. A szakmai feladatok mellett osztálytermeink csinosítása közben kipróbálhattuk magunkat a fúrás-faragás, meszelés és mázolás munkálataiban is. Így a tantermek megszépülve várták a nebulókat. Az esztétikus, igényes környezet pedig kiváló nevelőerő, minta lehet a gyermekeknek.

Malya János Pálné férjével az 1. b, Matisz János a 2. a osztály termét festette ki. A 2. c osztályos terem festése, otthonossá tétele Ferencziné Adrienn, Juhászné Zsuzsa, Takácsné Bea és Sebestyén Tibor szülői segítségével valósult meg.

Az iskolai költségvetésből csupán a zsibongó felső részének festésére futotta. A lábazat megújulását kollégáinknak - Matisz János, Halkovics Jenőné és Hoppál Marianna –köszönhetjük. A dekorációt Berki Cecília, Markó Ágota és férje készítették.

A 4. b osztályosok most készülnek rá, hogy termüket kifessék.

Köszönet illet mindenkit, aki részt vett a munkálatokban, segített abban, hogy a gyermekeket szeptember 1-jén tiszta, barátságos iskola fogadja.

Várhelyi Mária