„Hívogat az iskola”

Képek a rendezvényről

Idén is nagy szeretettel és örömmel vártuk a 2012/13-as tanévben kezdő leendő első osztályosokat egy kis kedvcsináló bemutatóra.

Az órákat - a hagyományokhoz híven - az elsős tanító nénik és osztályaik tették emlékezetessé az óvodások számára.

Iskolás és óvodás együtt játszott, verselt, énekelt, bábozott, vagy éppen törte a fejét egy matematikai feladványon. A tananyagot úgy állították össze a tanító nénik, hogy iskolásnak, óvodásnak egyaránt élvezetes, változatos legyen. A kicsik hamar feltalálták magukat az új helyzetben, és szívesen válaszoltak a nekik szánt kérdésekre. Hamar eltelt a 45 perc és a teli kézzel érkező óvodások nemcsak, hogy nem üres kézzel távoztak, hanem remélhetőleg a lelkükbe is sikerült egy kis „ajándékot” rejteni: az iskolás lét boldog perceit s az iskolavárás izgalmát.

Köszönet érte az elsős tanítóknak: Ottné Julika néninek, Sulainé Márti néninek /1. c/ és Hertelendiné Giza néninek /1. b/.

Jómagam pedig nektek, gyerekeknek köszönöm, hogy együtt tölthettem veletek két izgalmas, vidám órát!!!

Várunk titeket szeptemberben, amikor az iskola elsősorban nektek tárja ki majd kapuit!

Őri Piroska

Képek a rendezvényről