Egészséghét a felső tagozatban

Képek a rendezvényről

Május elején tartottuk immár szokásos egészséghetünket.

Először a gyerekek egy fogtotót töltöttek ki, majd össze kellett gyűjteniük az egészség 12 pontját, melyet az iskola különböző helyein rejtettünk el. Három napon keresztül Molnár Péter a NARCONON munkatársa tartott drogmegelőző előadásokat minden osztálynak. A csütörtöki napon tízórai szünetben a konyhás nénik segítségével teljes kiőrlésű lisztből sütött kiflit, mellé joghurtot kapott minden tanuló.

Az egészségnap egy pályázat során valósult meg. Arcadia KFT Listerine szájvizet küldött ajándékba, mellyel azokat a gyerekeket jutalmaztuk, akik helyesen oldották meg a feladatokat. Köszönjük a Tárnoki Lokálpatrióták Kulturális Közhasznú Egyesületének a rendezvény megvalósításához nyújtott anyagi támogatását.

Pintér Lászlóné

Képek a rendezvényről