Tök jó napok… ( Tök jó bulik…)

Képek a rendezvényről

Az iskola alsó tagozatán megrendezésre került „Tök jó napok” keretében számos játékos rendezvényen vehettek részt a gyerekek.

Sor került a „Tök király” megkoronázására, aki a hét folyamán zajló ügyességi versenyek „kiskirályaiból” választatott ki az eseménysorozat nagy izgalommal várt záró akkordjaként. Ő nem más, mint Lipták Roland 3. b osztályos tanuló. Gratulálok!

A koronázás után tekinthették meg kicsik és nagyok A rátóti csikótojás c. mesejáték ősbemutatóját, a 3. b osztály tanulóinak előadásában, melyet Lauber Kati néni vitt színre.

A szereposztás a következőképpen alakult:

- mesélő: Gál Bernadett

- elöljárók: Gergely Mátyás, Paulik Attila, Rebi Zsombor

- bíró uram: Mráz Bence

- csősz: Geri Tamás, akinek az apukája, Geri Csaba a jelenet felvételével az utókor számára is lehetővé tette a darab megtekintését! Köszönjük szépen!

Végezetül az iskola apraja-nagyja remekbe szabott, gyönyörűen faragott töklámpásaival, az iskola környékén tett felvonulásával kápráztatta (és lepte meg) a környék lakosait vagy az éppen arra haladó gyanútlan járókelőket.

„Tök”(életesen) jó volt…

Varró Éva