Óvodai szakmai nap

2013. 03. 18-22-ig a tárnoki óvónők szakmai hetet tartottak. Hétfőn este a Művelődési Házban volt a megnyitó, ahol a polgármester és az óvodavezető rövid beszéde után az ovisok műsora következett. A terem falain a gyerekek és az óvónők munkáit csodálhattuk meg. A hét folyamán minden délelőtt másik épület pedagógusai tartottak bemutató foglalkozásokat. Délután a Művelődési Házban volt látható valamelyik intézmény műsora. A leendő elsős tanítók és az iskola vezetői igyekeztek a programokon részt venni, ahol a kollégák igen színvonalas foglalkozásait tekinthettük meg, no meg a leendő elsősökkel is találkozhattunk. Köszönjük az óvónők meghívását, az általuk szervezett szakmai napokon a továbbiakban is számíthatnak a részvételünkre.

Kelemenné Szántó Gabriella