Költészet napja a felsőben

Képek a rendezvényről

Egy derűs napon, április 10- én költészet napi délutánt tartottunk iskolánkban a felső tagozatban, amit Bálint Éva néni a DÖK nevében szervezett meg.

Meghívtunk egy tárnoki író-költőt, Kádár Valériát. Az előadáson sok diák, több tanár és vendég jelent meg. A délután családias, nagyon kellemes hangulatban telt el. Vali néni mesélt nekünk a saját életéről, munkásságáról. Elszavalta egyik saját versét, és Angel című költeményéből részletet olvasott fel. Kaptunk tőle költészettel kapcsolatos kérdéseket és mi is feltehettünk rengeteget. A színvonalas délutánon Héthy Dominik gyönyörű zongorajátékát hallgattuk meg. Szolnoki Boglárka és Ormai Fanni egy Petőfi és egy József Attila verset is elszavalt. A végén Vali nénitől a legaktívabb diákok könyvet kaptak.

Jó kedvvel és rengeteg élménnyel gazdagodtunk. Köszönjük szépen Vali néni!

Varga Zsuzsanna 7. a

Képek a rendezvényről