Gólyaavatás az 5. évfolyamon

Képek a rendezvényről

Már hagyománnyá vált iskolánkban, hogy az ötödikeseket és az elsősöket egy mókás délutánon igazi kisdiákká avatjuk.

A felső tagozatba lépők avatása október 3-án délután volt. Egy bemelegítő ugra-bugra után egy erőnléti gyakorlaton próbálhatták ki magukat, majd a sok mozgás után lekváros kenyérevő versenyen pótolhatták energiájukat.

Az öltözködő versenyen egy-egy társuknak szurkolhattak az osztályok. Az ügyességi játékok sem maradhattak ki a sorból: pédául tekéztek medicin labdával, talicskáztak. Ezeken kívül rajzverseny is színesítette a programot.

A derűs hangulatú délután végén pedig esküt tettek, megfogadták, hogy jó diákjai lesznek iskolánknak.

Mindennek a végén egy kis ajándékot is kaptak a diákönkormányzati tagoktól. Ezt a jól sikerült péntek délutánt a DÖK-tagok lelkiismeretes munkája hozta létre. Köszönet érte. Bizonyára az elsősök avatása is ilyen frappánsan és jó hangulatban zajlik majd.

Szeder Lászlóné

Képek a rendezvényről