Sportnap

Képek a rendezvényről

Október 3-án SPORTNAPOT tartottunk a Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola felsősei részére. Az egyéni versengések keretében az alábbi csúcsok születtek:

Helyből távolugrás: fiú: 249 cm, Szabó Zsolt 8.a; lány: 221 cm, Turi Ágota 8.a

Húzódzkodás: 17 db, Boros István 7.a

Kötélmászás időre: fiú: 5 mp Boros István 7.a; lány: 16 mp, Nemes Beáta 7.b

Tömött labda dobás (5 kg): fiú: 790 cm, Sárközi Tibor 8.a; lány 500 cm, Lizicska Annamária 8.b

A sportnap második részében 5-5 fős csapatok mérköztek egymással. A 7-8. osztályosok street-ballban mérték össze tudásukat melyet a „Nyerő” csapat teljesített a legjobban. A csapat tagjai: Fülöp Vilmos, Boros István, Kósik Annamária, Benkő Csenge, Joó Attila.

Az 5-6. osztályosoknál 2 fordulóban mérkőzött 3-3 csapat a kosárlabda játékot előkészítő „PONTSZERZŐ” versenyén. Itt győztest nem hirdettünk, arra törekedtünk, hogy minél több gyermek vegyen részt a játékban.

Az iskolai sportnapot egy téli és egy tavaszi alkalommal is megrendezzük, melyekkel szeretnénk hagyományt teremteni és lehetőséget biztosítani az amatőr sportolók számára.

Gotyár Marianna és Miklósi Mátyás testnevelők

Képek a rendezvényről