Halloween party

Képek a rendezvényről

Iskolánkban már szinte hagyománynak mondható, hogy a felsős diákok egy teljes éjszakára elfoglalhatják az iskolát. Az éjszakai „ittalvós” bulira az őszi szünet előtti utolsó napon került sor, aminek a témája a Halloween volt. Diákok és tanárok lelkesen készültek erre a napra. Ezen az estén tanulóink különleges módon vehették birtokukba az egész iskolát: tanulás helyett játék és szórakozás töltötte ki az időt. A késő délutáni gyülekező után számos érdekes program várta a jelmezbe öltözött boszorkányokat, varázslókat és a múmiákat is. Volt boszorkányműhely, jóslás, szellemidézés, játék és maszat szoba, mozi és xbox terem. Akik pedig valami mozgalmasabbra vágytak, részt vehettek az éjszakára meghirdetett focibajnokságon, vagy a tornateremben megrendezett zseblámpa kidobóson. A játékok után pedig táncoltunk egy nagyot. Azért, hogy kicsit kipihenjük fáradalmainkat, a táncolás után az iskola aulája egy nagy mozi teremmé változott, ahol közösen néztünk meg egy filmet. Bár már igen későre járt, a diákok még cseppet sem voltak álmosak. Azok, akik igen merésznek tartották magukat, kiállhatták a bátorság próbáját. Az iskolában csak gyertyák és mécsesek világítottak, miközben a legbátrabbaknak el kellett látogatniuk a kísértet szállásra, végig kellett menniük egy félelmetes labirintuson és be kellett menniük egy igazi boszorkány konyhájába.

Miután az egész éjszakát mulatozással töltöttük, pihentünk egy órát, majd reggel fáradtan, de annál több élménnyel gazdagabban mentünk haza.

DÖK - Madarász Csilla

Képek a rendezvényről