Nyílt napok a Rákócziban

Képek a programról

Hagyományainkhoz híven ebben az évben is az Iskolakóstolgató programsorozat keretein belül nyílt tanítási napokat szerveztünk a leendő első osztályos gyerekek szüleinek.

Három napon át ismerkedhettek a szülők, nagyszülők, nagycsoportos ovisok az iskolában folyó nevelő-oktató munkával, ízelítőt kaphattak változatos, sokszínű szabadidős programjainkból. Az idei év tanítási órái eltértek egy kicsit az eddigi évek szokásaitól, mert az osztálytermek ajtói kinyíltak a leendő elsős kisgyerekek előtt is. Az ovisok három napra iskolánk diákjai lehettek, számukra is 45 percesek voltak a tanítási órák, érdekes, izgalmas, de játékos feladatokat oldhattak meg a tanító nénik és tanító bácsik irányításával.

Minden tanítási óra végén jutalmaztuk az óvodások kitartó munkáját a negyedik osztályos tanulók által készített ajándékokkal. A nyílt tanítási napokon minden leendő elsős tanító néni és tanító bácsi egy tanítási órával mutatkozott be:

technika óra
magyar nyelv óra
magyar irodalom óra

Grnyedicsné Pataki Katalin
Jámbrik Szilvia
Markó Ágota
Pokornyi István
Matisz János
Lauber Katalin

Örültünk, hogy nagyon sokan vettek részt programjainkon, érdeklődésükkel megtisztelték intézményünket.

Bízunk abban, hogy Iskolakóstolgató rendezvényeink segítik a szülőket a sikeres iskolaválasztásban.

Baráth Ildikó

Képek a programról