A kihívás napján

Képek a rendezvényről

Iskolánkban már hagyomány, hogy évről évre részt veszünk ezen az országos eseményen. A rendezvény célja, hogy minél nagyobb létszámban végezzünk aktív mozgást legalább 15 percig.

A testnevelés és sport munkaközösség javaslata alapján ebben az évben Mülhauser Martina aerobik oktatót kértük meg, hogy legyen segítségünkre.

Azt hiszem, Martinát nem kell bemutatni a kedves olvasóknak, hiszen már több évtizede meghatározó szereplője a zenés tornának községünkben.

Felkérésünkre szívesen vállalta, hogy az iskola tanulói, dolgozói az ő gyakorlataival sportoljanak és tegyenek eleget a rendezvény céljának.

Még a hirtelen jött meleg sem vette el a kedvét a résztvevőknek a mozgástól. A zenés tornát több mint 400 gyerek és felnőtt végezte.

Mindenki számára nagy siker volt ez a program, mindannyian csak azt mondhatjuk: Köszönjük Martina!

Érdi Antal

Képek a rendezvényről