Felsős papírgyűjtés

Képek az eseményről

Egy esős szeptemberi délutánon nagy nyüzsgés volt az iskolánk udvarán. Itt bizony papírgyűjtés folyt. Több tanuló újságpapír- és kartonhalmokkal megrakott talicskát tolt a jó öreg mérleg felé. Az összegyűjtött papír segítségével az osztályok gyarapítják az osztálypénzüket, és sok-sok fát mentenek meg a pusztulástól, hiszen nem kell még többet kivágni az újabb termékek érdekében. Persze minden osztály örült volna az első helynek, de ezt a 7. b-sek nem hagyták. Elsöprő győzelemmel és 2182 kg papír összegyűjtésével szerezték meg a dobogó legfelső fokát. A második helyen a 6.a osztály végzett, nekik 744 kg-ot sikerült gyűjteniük. Végezetül, de nem utolsó sorban a harmadik helyre az 5.b osztály futott be 515 kg  papírral. Az egész iskola összesen 5 tonnát gyűjtött össze! Úgy gondolom, hogy nagyon hasznos és vidám délutánt tölthettünk ismét a suliban.

Szabadics Lilla 5.b osztály

Képek az eseményről