Európai Diáksport Nap 2018

Képek a programról

Iskolánk ebben az évben is csatlakozott a diáksportnapi rendezvényhez, mely szeptember 28-án, pénteken került megrendezésre ragyogó időjárási körülmények közt.

A feladatokat egy kivételével, kollégáimmal állítottuk össze:

Kötelező:

2018 m futás teljesítése az iskola körül egyéniben vagy váltóban.

Választható:

Kosárlabda: büntetődobások

Kézilabda: pontszerző kapura dobások

Traffipax-futás: sebességmérő futás

A felhívásunkra 160 tanuló jelentkezett és teljesítette a próbákat. Teljes létszámban indultak a vetélkedőn a 2.s, 3.s, 4.a, b, s, 5.b osztály és a 7-8-os napközis csoport.

A rendezvény sikeres megrendezéséhez a tárnoki rendőrőrs is nagymértékben hozzájárult. Felkérésemre a Parancsnok Úr biztosította a traffipaxot és a berendezést kezelő rendőrök is a helyszínen tartózkodtak. Ezen kívül a BFT egyesület edzője is a segítségünkre volt a verseny levezetésében.

Mindannyiuknak köszönöm a segítséget és az elvégzett munkát.

A látottak, az elért eredmények és a gyerekek véleménye alapján a diáksportnap sikere vitathatatlan volt, remélem, hogy jövőre még több osztály jelentkezik a testnevelés munkaközösség felhívására.

Érdi Antal

Képek a programról