Tanuljunk táncolni!

Iskolánkban egy februári tanítási nap délelőttjén, a 2. szünetben egy HIP HOP tánccsoport mutatkozott be.

Tanulóink, felsősök és az épület alsós tanulói szinte pillanatok alatt ellepték az emeleti karzatot, a lépcsőfordulót, hogy a lehető legjobb helyről láthassák a toborzónak szánt bemutatót, melyet a 3 fős tánccsoport mutatott be.

A zene lendületes, a mozgás üde, friss, fiatalos volt, ami felkeltette tanulóink érdeklődését a következő napi ingyenes nyílt napra, ahol Ők is próbára tehették magukat.

Nagyon szeretnénk, ha egyre többen vennének részt ebben a tevékenységben, mert komolyan és alaposan megmozgatja a testet, így nevezhetnénk sporttáncnak is.

Fontos az is, hogy gyerekeinknek nem kellene más településre elmenniük, hogy hódoljanak a legújabb, fiatalok által diktált új irányzatoknak.

A tánctanulásukhoz kitartást kívánunk, és alig várjuk, hogy egy-egy iskolai eseményen, rendezvényen az Ő előadásuknak tapsolhassunk!

Iskolavezetés