Nyílt órák a tárnoki iskolában

Hagyományainkhoz híven ebben az évben is az Iskolakóstolgató programsorozat keretein belül nyílt tanítási órákat szerveztünk a leendő első osztályos gyerekek szüleinek. Három napon át ismerkedhettek a szülők, nagyszülők az iskolában folyó nevelő-oktató munkával, ízelítőt kaphattak intézményünk kurzuskínálatából, változatos, sokszínű szabadidős programjainkból. A nyílt tanítási napokon minden leendő elsős tanító néni és tanító bácsi egy-egy tanítási órával mutatkozott be:

Matematika óra: Sulai Gáborné, a leendő matematikai gondolkodás és táblajáték irányultságú osztály osztályfőnöke

Angol nyelv óra: Csviláné Polgár Erika

Magyar nyelv óra: Ottné Lepnyák Julianna, a leendő angol két tanítási nyelvű osztály osztályfőnöke

Környezetismeret óra: Fejős Imréné

Magyar nyelv óra: Zsámboki Edina, a leendő sporttagozatú osztály osztályfőnöke

Testnevelés óra: Kaszás Attila

Örültünk, hogy nagy számban vettek részt programjainkon, érdeklődésükkel megtisztelték intézményünket.

Bízunk abban, hogy Iskolakóstolgató rendezvényeink segítik Önöket a sikeres iskolaválasztásban.

Kívánjuk, hogy találják meg gyermekük számára azt az iskolát, ahova szeret járni és öröm lesz számára a tanulás.

Baráth Ildikó