Tegyük szebbé környezetünket!

Képek a programról

A gyerekeket mindig elkápráztatja egy szépen karbantartott udvar látványa, melynek „tulajdonosai” féltő gondoskodással óvják, védik környezetüket, ápolják, gondozzák növényeiket.

Fontos, hogy tanulóinkban már kisiskolás korban kialakítsuk a környezettudatos magatartást, azt az igényt, hogy ahol eltöltik mindennapjaikat tiszta, rendes, gondozott legyen.

A 2. c osztály SZMK vezetősége 2019. október 4-re, Egy napot az iskoláért programot szervezett, amelynek az volt a célja, hogy szebbé, zöldebbé, élhetőbbé varázsolja a kisiskola udvarát.

A szülők és a tanító nénik csemetéink bevonásával szinte egész nap gyomláltak, virágágyásokat kapáltak, sövényt nyírtak, cserjéket és fákat gondoztak, valamint szebbnél-szebb virágokat ültettek.

A sok szép növényt ismét a helyi Benta-körtől kaptuk, amit nagyon szépen köszönünk.

Hálásak vagyunk minden kedves szülőnek, kollégánknak és nem utolsó sorban tanítványainknak, hogy ilyen szép környezetben tölthetjük mindennapjainkat. A továbbiakban is számítunk segítségükre, támogatásukra!

Baráth Ildikó

Képek a programról