Ügyes kezek

Kézműves foglalkozás az alsó tagozaton

Képek a programról

Iskolakóstolgató rendezvénysorozatunk második foglalkozását tartottuk 2020. január 17-én a kisiskolában a nagycsoportos óvodásoknak. Hagyományainkhoz hűen itt mutatkoznak be a matematikai irányultságú és az angol-magyar két tanítási nyelvű osztályok.

Az idei tanévben az 1.a osztály vidám műsorral vezette be nézőit a matematika rejtelmes világába, a darabot Sulai Gáborné tanította be. Az 1. b osztály tanulói angol játékokkal kedveskedtek a közönségnek, Csviláné Polgár Erika közreműködésével.

Az előadásokat kézműves foglalkozások követték a farsang szellemében, három helyszínen ügyeskedhettek az ovisok: Grenyedicsné Pataki Kati nénivel bohócot, Ottné Lepnyák Juli nénivel és Sulai Márti nénivel ujjbábot, Markó Ágota nénivel és Kovácsné Károly Katalinnal pedig farsangi kalapot lehetett készíteni.

Köszönjük, hogy ilyen sokan érdeklődtek intézményünk munkája iránt.

Szeretettel várjuk Önöket 2020. március 27-én 17 órakor a nagyiskolában, Iskolakóstolgató foglalkozásunkon, ahol a sporttagozat munkájába kaphatnak némi bepillantást.

Baráth Ildikó

Képek a programról