Magyar Diáksport Nap

Képek a programról

Őszi sportrendezvények az iskolában

Ha eljő a szeptember és az október, akkor az iskolánk számára egyértelmű a Magyar Diáksport Napon és a Gyalogló Világ Hó(Nap)-on való részvétel, ugyanis ezeken az országos rendezvényeken már több éve részt veszünk. Hogy minél sikeresebb legyen a rendezvény, a szervező munkákat már augusztusban elkezdtük. A kialakult járványhelyzet miatt mindkét program osztálykeretben került megrendezésre.

A szeptemberi Diáksport Napon az Egészségház mögötti focipályán osztályonkénti futóversenyt rendeztünk. Az indulók korosztálytól függően 500 m, 1000 m és 1500 m-es távokon dönthették el, hogy ki a gyorsabb.

Az októberi Gyalogló Hó(nap)-pal kapcsolatban érdemes megjegyezni, hogy az elmúlt években egy napon teljesítettük a távot, de idén kértük az osztályfőnököket, hogy különböző napokon induljanak a megmérettetéshez.

Érdi Antal

Képek a programról