Sulizsákkal göncöltünk a Földért!

Ökoiskola révén szeretnénk, ha diákjaink bekapcsolódnának a közvetlen környezetük értékeinek megőrzésébe, gyarapításába. Célunk, hogy segítsük a gyerekek környezettudatos nevelését, mellyel elérhetjük, hogy a jövő generációjának ezek az apró szokások már természetesek legyenek és beépüljenek a hétköznapjaikba. Ezért regisztráltunk a Sulizsák programba. Szerettük volna megismertetni a textil újrahasznosítás lehetőségeit és mindezért tenni is, nem csak elméletben. Használt ruhaneműket, kiegészítőket, lakástextileket gyűjtöttünk. November 21- én mindkét épületünk, megtelt a ruhagyűjtő zsákokkal. 2033 kg ruha, cipő, sapka, lepedő és függöny várakozott az elszállításra! t, a leadott ruhákért 100 000 Ft-ot kaptunk, melyet oktatási eszközök vásárlására fordíthatunk.

Köszönjük a családok segítségét. Jövőre megismételjük a gyűjtést!

Pintér Lászlóné