Göncölünk a Földért!

Immár 3. alkalommal kapcsolódtunk be a Sulizsák programba. Használt ruhaneműket, kiegészítőket, lakástextileket gyűjtöttünk. Szeptember 15- én mindkét épületünk megtelt a ruhagyűjtő zsákokkal. Összesen 2131 kg ruha, cipő, sapka, lepedő és függöny várakozott az elszállításra. Ezeket a későbbiekben újrahasznosítják! A leadott ruhákért kilogrammonként 50 Ft-ot kapunk, melyet oktatási eszközök vásárlására fordíthatunk.

Köszönjük a családok segítségét. Jövőre megismételjük a gyűjtést!

Október 4-e és10-e között papírt gyűjtünk. Egy konténer lesz egész héten a nagyiskola udvarán, amelybe lehet hozni a papírt. Ettől a tanévtől folyamatosan gyűjtjük a PET palackokat és külön a kupakokat.

Kérjük, hogy a szelektíven összegyűjtött papírt és PET palackot ne az utcára tegyék ki, hanem hozzák be a nagyiskolába, hiszen ezzel is támogatják az intézményünket. Köszönjük szépen!

ÖKO csoport