Diáksportnap

Szeptemberben a Magyar Diáksport Szövetség által szervezett Magyar Diáksport Napot rendeztük meg.

A bizonytalan (esős) időjárástól tartva kollégámmal, Gábor bácsival a nagyiskola tornatermében állítottunk fel egy 7 feladatból álló akadálypályát.

(Gyulai Gábor ebben az évben érkezett az intézményünkbe, hogy itt kezdje meg remélhetőleg hosszú testnevelő tanári pályafutását. Nagy lelkesedéssel, ambícióval végzi munkáját, melyhez magam is sok sikert kívánok)

Az állomásokon kúszni, mászni, átbújni, függeszkedni, ugrani, lajhár mászni kellett.

Kollégámmal elkészítettük az osztályok érkezési időrendjét és ezt figyelembe véve jöttek teljesíteni a próbákat.

Nagy örömmel láttuk, hogy sok-sok gyerek milyen ügyesen és lelkesedéssel hajtja végre a feladatokat, melyek közül idén a lajhármászós feladat aratta a legnagyobb sikert.

Így szeptemberben minden résztvevő kipróbálhatta ügyességét, kitartását.

Kollégáimmal úgy értékeltük, hogy sikeres voltak a rendezvény.

Úgy gondoljuk, ez a program fontos esemény a testnevelés munkaközösség és az iskola munkatervében.

Érdi Antal

Képek a programról