Újabb felújítások az iskolában

Képek a felújításokról

Lassan már megszokottá válik, hogy nem telik el úgy iskolai szünet, hogy ne történjen valamilyen felújítás intézményünkben. Legutoljára az Érdi Tankerület jóvoltából a tavaszi vakációban történtek munkálatok iskolánk mindkét épületében.

A kisiskolában az aula és a folyosó kövezete lett kicserélve esztétikusabb, modernebb jelleget adva a közös térnek.

A nagyiskolában pedig egyrészt három teremben az elhasználódott régi linóleum helyére került korszerű vinyl padló. Másrészt nagy örömünkre a tornaterem burkolata is kicserélődött, illetve megtörtént annak különböző sportoknak megfelelő vonalazása is. Mindemellett a terembe egy új ajtó is be lett építve, amely az udvarra való kijutás lehetőségével szolgálja a teremben tartózkodók biztonságát.

Egri Ferenc

Képek a felújításokról