Az 3. és a 4. évfolyam farsangja

A Farsangról

Farsangi jelenet (film az előadásról)

Farsangi fotók

A 2. c osztály műsora

Tánc és akrobatika bemutató

Vegyes képek a rendezvényről

Képek az egyes osztályok farsangi felvonulásáról

3. a osztály

3. b osztály

3. c osztály

4. a osztály

4. b osztály 4. c osztály

Iskolánk február 18-án tartotta a 3. és 4. évfolyam farsangi rendezvényét.

A délutánt a Frutti Tánc Egyesület produkciója nyitotta meg. Köszönjük Somogyi Bea művészeti vezetőnek a színvonalas műsorszámot.

Ezután a 2. c osztályosok tréfás jelenete és báli nyitótánca következett, melyet Kelemenné Szántó Gabriella tanított be diákjainak.

A mulatságon az iskolások több kategóriában is versenybe szállhattak a helyezésekért. A zsűrinek nehéz dolga volt, hiszen sok kreatív és látványos ötlettel készültek a nebulók. Több kategóriában hirdettek eredményt, sok jelmezes részesült jutalomban. Az ajándéktárgyak mellett néhány torta is gazdára talált. Köszönet érte az érdi Osváth Kereskedőháznak. Akit az ítészek külön nem emeltek ki, azok is kaptak csokoládét, cukrot az érdi Microse Kft felajánlásából.

A jó hangulat tovább fokozódott a tombolasorsolással. Számos értékes ajándék talált gazdára.

Aki pedig közben megéhezett, megszomjazott, a szülők által üzemeltetett büfékben kedvükre ehettek, ihattak a sok finomságból. Ezúton szeretnénk megköszönni a hozzátartozók segítségét és támogatását.

Az alsó tagozat tanulói mindent megtettek azért, hogy elűzzék a telet. Vidámságukkal, táncukkal, álarcaikkal szerették volna siettetni a tavasz érkezését.

Bóni Cecília

A 2. c osztály műsora

Tánc és akrobatika bemutató

Vegyes képek a rendezvényről