A felső tagozatosok farsangja

Mary Poppins és a kéményseprők

Favágók

Hip-hop táncakadémia

Iskolánk 2011. február 25-én tartotta meg a felső évfolyamok hagyományos farsangi mulatságát.

A hercegi pár bevonulása és nyitó beszéde után a nyolcadik osztályok színvonalas nyitótánca következett. A ruhák suhogtak, a lábak fordultak és még mosolyogni is volt ideje a táncospároknak.

Ezek után fergeteges jelmezes felvonulás következett. Száznál is többen öltöztek be. Az egyéni és kiscsoportos produkciók végeztével az 5. c Macska duettjén nevethettünk. Az egereket és macskákat a 6. b kismalacai követték egy gondos kondás vezetésével, majd Mary Poppins táncolt esernyőjével kéményseprők társaságában, végül egy favágó csapat döntögette szorgalmasan az erdő fáit.

A felsős jelmezes felvonulás után a tárnoki Hip-hop Táncakadémia adott műsort. Ettől mindenkinek megjött a táncos kedve. Ropták is a fiatalok egészen zárásig. Köszönettel tartozunk a szervezőknek és a segítőknek. Idén igazán hangulatosra sikerült a maskarás buli. Lejegyezte: Kávai Katalin

Díjazottak:

Egyéni jelmezek értékelése:

Első díj: Iskola rabja Patyi Patrik 5. b

Második díj:Csirkecomb Benkő Enikő 6. b

Harmadik díj:Vass Zóra 6. b

Csoportos jelmezek:

Megosztott első díj: Macska duett 5. c, Favágók 7. a

Megosztott második díj: Mary Poppins és a kéményseprők 6. c, Egy kismalac röf, röf, röf 6. b

Farsangi fotók

Farsangi nyitótánc