Farsangi bál 2017

Képek a rendezvényről

Fergeteges hangulat az iskolabálon

Hagyományosan a farsang jegyében, idén is megrendezésre került az iskolabál, amelynek célja, hogy szülők és nevelők között, egy jó hangulatú éjszakát eltöltve, erősödjön a kapcsolat, illetve, hogy a befolyt összeg szabad felhasználásban támogassa gyermekeink jutalmazását, gazdagítsa tanulását, szabadidős tevékenységét.

Ebben az évben az is erősítette az együttműködést, hogy a szülői munkaközösség nemcsak a büfé szolgáltatását vállalta magára, hanem jelentős mértékben részt vettek a bál megszervezésében, lebonyolításában. Elővételben árulták a belépő- és támogatójegyeket, segítettek intézményünk báli hangulatúvá tételében, a vendégek fogadásában, a tombolatárgyak összegyűjtésében. Elballagott középiskolásainkkal együtt árulták a szelvényeket, illetve ők bonyolították le a nyeremények kisorsolását is. Itt szeretnénk köszönetet mondani annak a több mint 70 szervezetnek, vállalkozónak, magánszemélynek, iskolai osztálynak, akik értékes felajánlásaikkal közel 150 nyeremény kisorsolását tették lehetővé.

A megnyitó után, hagyományosan a nyolcadikosok gyönyörű nyitótánca következett, amelyet igen gondos munkával évek óta Drobenák Katalin tanárnő felkészítésével tanulnak meg az aktuális év végzősei. Ezután a gyermekfarsang csoportos kategóriájának helyezettjei mutatták be nagy sikerrel csoportos produkciójukat.

A bemutató után kezdetét vette a vigasság. Itt is eltértünk a tavalyi évektől, mivel nem egy személy, hanem mindenki nagy örömére, magas színvonalon egy háromtagú együttes szolgáltatta a talpalávalót. A Meteor együttes jó választását, az is bizonyítja, hogy egész éjszaka folyamatosan telve volt a „táncparkett”. Az erről készült videofelvétel megtekinthető iskolánk honlapján. Jövőre is várjuk őket szeretettel!

A költségek levonása után a támogató- és belépőjegyből, tombolaeladásból, büféből származó nyereség több mint 300 000 Ft volt, amelynek felhasználásáról a szülői munkaközösség fog dönteni.

Köszönet azoknak, akik részt vettek a bál szervezésében, illetve részvételükkel hozzájárultak annak sikeréhez. Reméljük, jövőre még eredményesebb lesz a rendezvény, és azok is eljönnek majd, akik idén valamilyen okból otthon maradtak.

Iskolavezetés

Képek a rendezvényről