Gyermeknap az alsóban

Iskolánkban május 30-án tartottuk gyermeknapi rendezvényünket, melyet tanítványaink már nagyon vártak. Visszatekintve az előző évekre, mindig nagy sikere volt a játékos ügyességi versenyeknek, melyet tanítóink állítottak össze: Ezek között szerepelt mocsárjárás, egyensúlyozás, célbadobás, kincskeresés, róka-béka vadászat, páros futás összekötött lábbal, különböző logikai feladat is... Minden kisdiák és nevelő aktív részese volt a rendezvénynek, akár mint versenyző, akármint játékvezető vagy szurkoló. Miután az akadályverseny feledatait minden osztály sikeresen teljesítette, a gyerekek egy tűzoltó és egy önvédelmi, harcművészeti bemutatón vettek részt. Ezután következett az eredményhirdetés. Senkinek nem maradt el a jutalom: a cukorka és a csokoládé. Zárásként a Hajtóka együttes tagjai bevezettek bennünket az egyszerűbb néptáncok zenei- és mozgásvilágába. Nagy sikere volt a táncháznak. Vidáman, sok nevetéssel, jókedvvel telt el a nap.

Bóni Cecilia

Képek a rendezvényről