Gyermeknap az iskolában 2016

Képek a rendezvényről

Ebben a tanévben az utolsó napra szerveztük tanulóink számára a gyermeknapot. Kollégáim már hetekkel előtte elkezdték a feladatok összeállítását, kellékek beszerzését. Számolni kellett az esővel is, így mindenki készült kültéri és tantermi próbatétellel is. A hirtelen jött zápor miatt az utóbbi végrehajtására került sor.

Jókedvünket még a zivataros idő sem tudta elvenni. Vidáman, indulót szavalva, énekelve vágtunk neki az érdekesnél érdekesebb, ügyességet, koncentrációt igénylő feladatoknak. Mindenki saját döntése alapján vehetett részt a megmérettetésekben.

A végső rangsort az előzőleg gondosan elkészített menetlevelek segítségével hoztuk meg. Bár csak az első három helyezést jutalmaztuk édességgel, úgy gondolom, ennek a napnak szervező és résztvevő egyaránt nyertese volt.

Bóni Cecília

Képek a rendezvényről