Karácsony az iskolában (2022)

Díjazások

Vegyes karácsonyi képek

A téli szünet előtti utolsó napon tartottuk meg szokásos karácsonyi ünnepélyünket.

A műsort az 5. évfolyam adta elő. A szöveges rész az a osztály munkája volt. Felkészítette őket Pintér Lászlóné. A betéttáncot a b-sek adták elő. Betanította Bartháné Meizer Anikó. A műsort az iskolai énekkar által előadott dalok színesítették. Karvezető Molnárné Karafa Zsuzsanna.

A karácsonyi műsor után megtörtént a házi versenyek díjazása.

A térképhasználati, matematika, karácsonyi számítógépes rajzverseny, amőba és helyesírási verseny oklevelei leltek gazdára. Emellett átadásra kerültek a Művelődési Ház által meghirdetett mese illusztrációs rajzverseny díjai is.

Utolsó pontként pedig a Tárnoki Iskola Alapítvány által meghirdetett osztálydekorációs verseny értékelése is megvalósult.

A közös megemlékezés után a tanulók osztálykeretben folytatták az ünneplést.

Díjazások

Képek a díjazottakról