Rendvédelmi nap Érden

A 4. s Érden a Sportarénánál Rendvédelmi napon vett részt. Nemcsak megtekinthettük a Feca Team csoport akrobatikus kosárlabda bemutatóját, hanem magunk is részt vehettünk benne. Részesei lehettünk egy kiürítési gyakorlatnak is: Meghatározott menekülési útvonalon elhagyva az Aréna épületét saját magunk is átélhettük milyen is egy Tűzoltási és műszaki mentés. A továbbiakban Rendőrségi kutyás bemutatót, valamint a Bűntetésvégrehajtási Intézet és a Vöröskereszt elsősegély-nyújtási demonstrációját láthattuk. A színes program záró részeként tanulóink kipróbálhatták a helyes kerékpáros közlekedést a rendőrség által kialakított pályán. Az ügyesebbek ajándékot is kaptak.

Nagyon sok élménnyel tértünk haza, és biztos vagyok benne, hogy diákjaim felkészültté váltak a baleset megelőzése terén.

Grnyedicsné Pataki Katalin
osztályfőnök