Színházban jártunk

Szép napos időben indultunk Budapestre, hogy megtekintsük a Madách Színház Négyszögletű kerek erdő című előadását. A színházlátogatás az őszi programsorozat része, igyekszünk minél több lehetőséget felkínálni tanulóinknak a szabadidő hasznos eltöltésére. A darab iránt nagy volt az érdeklődés, hiszen több osztályból is volt jelentkező az előadásra. Tanulóinkat lenyűgözte a színház szépsége és az előadás színvonala. Élményekben gazdagon tértünk haza, diákjaink örömmel meséltek társaiknak a színházban látottakról. Bízunk benne, hogy a következő alkalommal még többen élnek a felkínált lehetőséggel, mivel a látottak, hallottak elkápráztatták a résztvevőket. Köszönjük a szülőknek és a kollégáinknak, hogy segítették a program sikeres megvalósulását.

Jámbrik Szilvia Katalin tanító

.