Alapítványi jutalomkirándulás

Képek a kirándulásról

Idén harmadik alkalommal szervezte meg a Tárnoki Iskola Alapítvány év végi jutalomkirándulását. Azt, hogy mely tanulók vegyenek részt ezen a 2. évfolyamtól a 8.-ig, a diákok egész évben tanúsított tanulmányi és közösségi munkáját figyelembe véve az osztályfőnökök javasolták. Az előkészítés után június 18-a reggelén 44 tanulóval a „fedélzetén” indult útnak a külön busz első állomása, a Csodák palotája felé. A belépőjegyeket az Érdi Tankerület biztosította. A kiállításon interaktív módon, játékos formában ismerkedtek meg a gyerekek a tudomány és a technika eredményeivel. Egy színvonalas bemutatón is részt vettek, ahol a fizika és a kémia témakörében látványos és izgalmas kísérleteket láthattak.

A kirándulás második állomása a Margit-sziget volt. Végigsétálva rajta megcsodálták annak ősfáit, illetve barátkozhattak vadasparkjának állataival is. Utolsó állomásként a séta végén jól esett egy kis pihenő a szökőkútnál. Látványvilága teljesen elvarázsolta a tanulókat. Együtt gyönyörködtek a zenére táncoló, ugráló, hűs vízsugarak játékában.

Reméljük, jövőre is sikerül majd év végén hasonlóan tartalmas és élménydús kirándulást megvalósítani.

Egri Ferenc

Képek a kirándulásról