Megkezdődött a 2011/2012-es tanév

Iskolánk Tanévnyitó ünnepélyére idén az előző évekhez képest népesebb résztvevői tábor gyűlt össze. A lelkes közönség egy családias hangulatú rendezvényen vehetett részt. A 3.b osztály kedves műsorát hallhattuk, láthattuk.

Eközben mindenki számára világossá vált: Ez a tanév valami újnak a kezdete. Iskolánk arculata bővült: Elsős gyerekeink szüleinek lehetőségük nyílt arra, hogy válasszanak, gyermekeiket milyen irányban szeretnék elindítani az alapján, hogy sportban, vagy valamely művészeti területen szeretnék kamatoztatni képességeit. Ehhez iskolánk, és Tárnok Nagyközség Önkormányzata minden feltételt biztosít. Azt hiszem ez a lehetőség napjainkban-amikor iskolákat zárnak be- példaértékű.

A 2011-2012. tanévtől intézményünk a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sportiskola és Pedagógiai Szakszolgálat nevet viseli. Tanulóink iskolánk falain belül a tanításon, tanuláson kívül minden lehetőséget megkapnak ahhoz, hogy kedvenc szabadidős tevékenységüknek hódoljanak, valamint a gyengébbek, vagy valamely területen lemaradók szakemberek segítségével fejlődhetnek. Abban, hogy idáig eljutottunk köszönettel tartozunk iskolánk igazgatójának, Bagdiné Dudog Orsolyának, aki nem ismer lehetetlent. Már több mint egy éve azon dolgozik, hogy Tárnokon egy olyan iskolát vezessen, ahol a gyerekek minden lehetőséget megkapnak ahhoz, hogy egészséges, boldog felnőttekké váljanak, és bennük is és a szülőkben is tudatosuljon: Ez az iskola értük van, róluk szól!

Bóni Cecília

Képek a rendezvényről