Megkezdődött a 2013-2014-es tanév

A vakáció, mint minden évben, idén is fénysebességgel repült el, és akár vártuk, akár nem, szeptember 2-án megnyílt a 2013/2014-es tanév.

Az ünnepséget idén - rendhagyó módon - az első tanítási nap reggelén tartottuk. Iskolánkban néhány éve kedves hagyomány, hogy a nyolcadik osztályosok kísérik be kézen fogva a leendő kis elsősöket. Bemutatkozó műsoruk után a másodikosok bátorították őket néhány versben: ne féljenek, itt is pont olyan jó lesz, mint az oviban volt! Ők pedig már csak tudják… Az ajándék órarenddel és ceruzával hivatalosan is iskolásnak nyilvánítottuk őket.

Szolnoki Gábor, polgármester köszöntő szavai után Bagdiné Dudog Orsolya igazgatónő nyitotta meg az új tanévet.

Gyerekeknek, kollégáknak egyaránt sok örömet, sikert kívánunk a nyári szünetig tartó - már csak - 9 hónapra!

Rávai Ildikó

Képek a rendezvényről