A rajzverseny

Egy novemberi délután Bálint Éva nénivel elmentünk az érdi Széchenyi Általános Iskolába a körzeti rajzversenyre. A környék több iskolájából érkeztek gyerekek. Nagy volt az izgalom.

Az ötödikeseknek meseillusztráció, a 6., 7. és 8. osztályosoknak csendélet rajzolása volt a feladat.

A/3-as lapra kellett dolgoznunk, 90 perc állt a rendelkezésünkre. Az 5. évfolyamosok bármilyen technikával, a hatodikosok festékkel, a hetedikesek pasztellel és a nyolcadikosok grafittal vagy szénnel dolgozhattak.

Amikor mindenki kész lett, a zsűri kiállítást rendezett a sok-sok gyönyörű alkotásból.

A mi iskolánkat eredményesen képviselték:

Póth Dorina 5. c

Szokolai Tekla 5. c

Szolnoki Boglárka 5. c

Visnyovszki Viktória 6. a

Halmai Melinda 6. a

Kozel Dániel 7. a

Sztojka Ramóna 7. b

Jombach Bianka 8. a

Vida Eszter 8. a osztályos tanulók.

Az esti órákban, szép élményekkel indultunk haza kísérőinkkel: Orsi nénivel és Éva nénivel.

Póth Dorina 5. c

Póth Dorina 5. c osztályos tanuló I. helyezést ért el. Büszkék vagyunk rá! Gratulálunk!

Bálint Éva rajztanár