RENDEZETT KÖNYVTÁRI VETÉLKEDŐNK EREDMÉNYEI

I. Könyvmolyok csapata ( Petrik Katalin, Kiss Regina, Lukács Dóra, Száraz Krisztina)

Tamasovits Nóra 1.c  II. helyezés

Dicséretben részesültek: Sike Natália, Ferencz Virág, Fónai Bálint 1. c, Gothárd Barbara, Fekete Lili Anna 4. c

ISKOLÁNK FALAIN TÚL MUTATNAK A LEVELEZŐS VERSENYEK,
melyeken dicséretes eredmények születtek

ORSZÁGOS SZÖVEGÉRTŐ VERSENY döntőjében Radnai Réka, Kriskó Krisztina 3. c V. helyezés,  Csató Ferenc 4.b pedig bekerült a döntőbe a legjobb negyven közé!

ZÖLD BÉKA KÖRNYEZETI VERSENY megyei döntőjébe jutott Heffner Fanni és Székely Dávid a 3.c-ből , Székely Dávid a döntőben VIII. helyezést ért el!!! Geri András XI. , Pintye Virág  pedig XII. helyezett lett. / Apáczai központ/

KIS VAKOND MATEMATIKA LEVELEZŐS VERSENY döntőjében XXIX. helyezett lett Poszmik Zsuzsanna.

Többfajta SPORTÁGBAN is jeleskedtek diákjaink

Az iskolánk által szervezett hagyományos mezei futóversenyen a kupát nem tudtuk megőrizni, de kimagasló eredmények születtek:

Morvai Milán 1.a III., Ferencz Virág 1. c III., Parázs Lilla, Szabó Krisztina 2. a pedig csapatban jeleskedett, 2. b: Bajcz Boglárka, Bodnár Kata, Bosnyák Cintia, Farkas Márk, Herceg Milán, Bara Róbert-lettek helyezettek és csapat I. részt vett Farkas Márk!

Jankó Donát 2. c II., Sárosi Áron 2. c IV. , Száraz Gyula és Szilágyi Enikő 3.a I. , Román Dávid, Sudár Máté Soma Répási Rita 3.c III., Kiss Regina 4.b csapatban  II., Zsigmond Andrea VI., Pintye Virág VII., Bodor Boglárka VII., Bodor Balázs IV., Kruchió Áron VI., Faragó Norbert VII., Sárosi Dénes V. (4.c)

JUDO – Dunaújváros- Ferencz Virág I., Barki Gábor, Szegfű Benedek, Paulik Attila, Szűcs Krisztián II., Paczolay Gergely (Dunaújvárosban II. Veszprémben III.), Kontra Ádám, Németh Bence, Varga Gellért III.. Eredményes volt még: Román Dávid és Sudár Máté

KARATE- Barki Gábor korcsoportjában országos I. helyezést ért el! Barki Milán Sárváron II., Susánszky Anna pedig Dunaújvárosban a Diákolimpián II  lett !

RÖGBI- Esztergomban Farkas Márk 4.b IV. , Ezenkívül sikeresen szerepelt itt Szokolai Levente, Juhász László és Hirterreiter János 2.c osztályos tanulók!

MODERN TÁNCVERSENY- Balatonfüreden Horváth Réka 1.c csapatban 4 aranyérmet szerzett, Honfi Balázs 4.b pedig II. és III. helyezett lett.

AKROBATIKUS ROC.- Veszprémben IV. lett Lukács Dóra és Répási Rita

NUPI Gyerektornán a Bolha Focitanoda legjobb játékosai címet kapták: Csoma Bálint, Kruchió Áron és  Slezák Krisztián 4.c, valamint Bottyán Labocz György és Somogyi Péter 2.c

FÓKA Olimpián hátúszásban V.lett Benkó Zsolt!

KÉZILABDÁBAN Zsigmond Andrea jeleskedik a 4.c-ből

RÖPLABDA csapatával Zsigmond Eszter ér el sikereket ugyancsak a 4.c-ből.

A MAGATARTÁS KUPÁT
jó közösségi munkájuk és versenyeredményeik jutalmául a 2.b osztály őrizheti!

A II. helyezettnek járó oklevelet a 4.b és a 4.c osztály kapta, míg a III. nak járó a  3. c tulajdona lett.