Karate eredmények

Sárvár kupa

2013.03.09.-én megrendezésre került XII. SÁRVÁR KUPA Országos Bajnokság, ahol a Tárnoki Karate Klub 8 versenyzővel indult.

A gyerekek többsége már a haladó csoportokban versenyzett. Klubunk 10 érmet szerzett: 2 arany, 2 ezüst, 6 bronz. A tárnoki iskolások ismét remekül szerepeltek. A következő eredményeket értek el:

Törökbálint Kupa

2013. április 6-án Törökbálinton megrendezésre került a XIII. Törökbálint Kupa, Gyermek, Ifjúsági, Kadet, Junior és Felnőtt JKA Ippon Shobu Karate Országos Stílusbajnokság.

Klubunk 8 versenyzővel vett részt. Egy arany és négy bronz érmet szerzett. A tárnoki iskolások ismét komoly tudást és erőnlétet mutattak. Két tanulónak sikerült dobogós helyezéshez jutni:

Susánszky Anna, 5./b osztályos tanuló, első lett a szabad harcban (JKumite), és harmadik a kötött harcban (Kumite).

Barki Gábor , 2./a osztályos tanuló, - harmadik lett a szabad harcban (JKumite).

Barki Milán, 4./b osztályos tanuló, ezúton az ötödik helyen végzett a kumite versenyszámban.