Hol volt, hol nem volt…

2013. szeptember 28-án került megrendezésre a „Katyika meg Matyika” országos mesemondó verseny az általános iskolás nebulók részére. A helyszínt az érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola biztosította. A megmérettetésre már régóta készültek a kisdiákok. Úgy ötven gyermek várta izgatottan sorát, hogy elmondhassa meséjét. A szülők talán még jobban izgultak gyerekeikért. A versenyen Nagy Gréta Szabina 2. d osztályos tanuló országos második helyezést ért el, ezzel dicsőséget szerezve a tárnoki iskolának. A zsűri elnöke, Kóka Rozália személyesen is gratulált Grétinek. Egy másik, szintén 2. d-s tárnoki kisdiák, László Enikő munkáját a részvételét elismerő emléklappal díjazta a verseny fővédnöke. Ezúton külön köszönet felkészítő tanítójának, Dr. Horváthné Polyák Dórának.

Óriási élmény volt egy országos versenyen a magát megmérettető kisdiák édesanyjaként részt venni, a gyerekeknek szintén. Reméljük, a jövő évi rendezvény is hasonlóan jól fog sikerülni, és fényes eredményekkel térhetünk akkor is haza.

Nagy Attiláné, édesanya