Asztalitenisz diákolimpia

2013.november 5-én az érdi Teleki Sámuel Általános Iskola rendezte az asztalitenisz diákolimpiát. Tanítványaim nagy izgalommal várták a versenyt. Egy évvel ezelőtt is indultunk, akkor aranyéremmel tértünk haza. Idén sem gondoltuk ezt másképpen. Több fiú és lány tanítványom jelezte, hogy szeretnének indulni, de sajnos korlátozva volt a benevezhetők létszáma. Korábban egy délután felmértem tudásukat és kiválasztottam az általam legjobbnak ítélt diákokat. Idén párosban is nevezhettünk.

Eljött a várva várt nap. Négy fiú és egy lány tanulóval érkeztünk meg a versenyre. A szervezés nagyon jó volt, a tanárok kedvesek és segítőkészek voltak. Elkezdődött a verseny, izgultam a gyerekekért és azért, hogy minél jobb eredménnyel végezzenek. Nézzük mi is lett ez: Fülöp Dániel 8.c osztályos tanuló 1., Bara Norbert 8.b osztályos tanuló 3., Daka Dominik 8.b osztályos tanuló és Szefcsik Sándor 8.c osztályos tanuló pedig 6. lett. Kerkuska Vivien 8.c osztályos tanuló a lányok mezőnyében 4. helyen végzett. Ezután következett a páros verseny. Bara Norbert és Szefcsik Sándor együtt léptek a pályára. Az izgalom tetőfokára hágott. És nyertek!. Boldogan tértünk haza a két aranyéremmel.

Nagyon büszke vagyok tanulóink eredményére. Hajrá fiúk, hajrá lányok!

Kuris Gabriella