Körzeti rajzverseny

Képek a versenyről

Balázs izgatottan várta a rajzversenyt, amelyet az Érdi Hunyadi Mátyás Általános Iskolában rendeztek meg november 14-én csütörtök délután. Bálint Éva néni heteken át készült kis csapatával a rajzszakkörök alkalmával, hogy megfelelő felkészültséggel érkezzenek a versenyre. Némi szülői és tanári segítséggel eljutottak Érdligetre. Kicsit késve érkeztek, mindezek ellenére nagy szeretettel fogadták őket a szervezők: személyesen az igazgatónő Vargáné Balogh Erika. A gyerekeket gyorsan a saját korosztályuknak megfelelő terembe invitálták, itt azután az 5. osztályosoknak felolvastak egy mesét, a 6. osztályosok Arany János Toldi-trilógiájából rajzoltak egy-egy részletet, a 7. és 8. osztályosok témája: csendélet volt. A gyerekek lelkesen rajzoltak, majd amikor végeztek rögtön ki is állították a műveket a zsibongó falán. Amikor már mindenki kész volt elindult a zsűri és kiválasztották minden korosztályból az első három dobogóst. A kitűnő szervezésnek köszönhetően a kis művészeket szendviccsel és üdítővel várták. Izgatottan találgattunk, hogy ki fog helyezést elérni.

Molnár Roland 5. osztályos tanuló második, Kálmán Kíra 7. osztályos tanuló harmadik helyezést ért el.

GRATULÁLOK NEKTEK!

Faragóné Varsányi Mónika