Jól tudjuk, hogy kell egészségesen élni

Az Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában ismét megrendezték az egészséges életmóddal kapcsolatos csapatversenyt. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján kezdtük meg a készülődést Kálmán Kíra, Turi Ágota, Varga Zsuzsanna 7. a és Zelenka Zita 8. c osztályos tanulókkal. Érd összes általános iskolájából és Tárnokról érkeztek gyerekek a versenyre. A feladatok között volt totó, hétvégi bevásárláshoz tablókészítés, reklámfelhívás és activity, melyben a felkészítő tanárok mutogatták el a versenyzőknek a környezetvédelemmel kapcsolatos fogalmakat. A verseny végén egészséges alapanyagokból kellett minél ínycsiklandozóbb szendvicset készíteniük a versenyzőknek, melyet természetesen a végén el is fogyaszthattunk. Iskolánk csapata kiegyensúlyozott versenyzéssel megnyerte a versenyt, mint ahogyan az elmúlt négy évben is tettük.

Pintér Lászlóné

Turi Ágota, Kálmán Kíra, Varga Zsuzsanna 7. a és Zelenka Zita 8. c