Körzeti reáltantárgyi versenyek

Április elsején zajlottak a reál munkaközösség körzeti versenyei

Az elmúlt évek hagyományait követve a Rákóczi hét rendezvénysorozatai között a környékbeli iskolákat is meghívva tartottuk a komplex természettudományos versenyeinket. Érd, Sóskút, Százhalombatta és Kápolnásnyék csapataival küzdöttek meg gyerekeink fizikából, kémiából, matematikából, földrajzból és biológiából. A versenyt az Érdligeti Általános Iskola csapata nyerte. A tárnoki csapat tagjai Somogyi Réka, Szolnoki Bogi Papp Máté és Joó Attila 4. helyen végzett.

Ugyanebben az időben zajlott az emeleten a magyar feltalálók, tudósok és felfedezők munkásságát felidéző verseny. A versenyt iskolánk 7. a osztályos csapata nyerte, melynek tagjai:Turi Ágota, Varga Zsuzsanna, Szabo Zsolt és Kálmán Kíra voltak.

Pintér Lászlóné

Képek a rendezvényről