Egy sikeres verseny

Október közepén iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói közül többen is részt vettek az Országos Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóján. Néhány nappal később a verseny honlapján megnéztük az előzetes eredményeket. Örömmel láttuk, hogy a 3.c osztályosok 102 , a 4.a és 4.c közös csapata pedig 97 induló közül bekerült a legjobb tíz közé. Ezután érkezett a meghívó az ünnepélyes eredményhirdetésre.

A díjkiosztásra Budaörsön az 1. sz. Általános Iskolában került sor. A megnyitó után először  6., 5. és 4. helyezettekkel ismerkedhettünk meg. Ekkor már biztosak voltunk a dobogós helyezésben, mert egyik csapatunkat sem szólították. Izgatottan vártuk a következő műsorszám végét, majd az eredményhirdetés folytatását. Nagyon örültünk, amikor kiderült, hogy a 3.c „Okoskái” és a 4. osztályosok „Lángelméi” is harmadik helyezést értek el a népes mezőnyben! Mind a két csapatnak gratulálunk!

A csapatok tagjai:

„Okoskák”: Tóth Ábel Gergely, Horváth Bendegúz, Gergely Anna, Molnár Hunor,

„Lángelmék”: Molnár Áron, Bisbac Bálint, Horváth Benedek, Tamasovits Nóra Gabriella

Sulai Gáborné

Okoskák: Tóth Ábel,Horváth Bendegúz,Gergely Anna,Molnár Hunor